INSTRUKTOR NARCIARSTWA

PRYWATNE LEKCJE NAUKI JAZDY NA NARTACH

Zapraszam do skorzystania z prywatnych lekcji nauki jazdy na nartach. Oferuję zarówno instruktaż od samego początku przygody z narciarstwem jak również doskonalenie już posiadanych umiejętności.

RĘCZNY SERWIS SPRZĘTU NARCIARSKIEGO

Zachęcam do skorzystania z ręcznego serwisu sprzętu narciarskiego. Ręczny serwis jest dużo bardziej czasochłonny ale dzięki temu efekty w ten sposób uzyskiwane są zdecydowanie bardziej zadowalające.

POMOC W DOBORZE I ZAKUPIE SPRZĘTU NARCIARSKIEGO

Oferuję Państwu pomoc i doradztwo w doborze oraz zakupie sprzętu narciarskiego. Właściwie dobrany sprzęt jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na naukę i doskonalenie posiadanych umiejętności.

OPIS STACJI NARCIARSKICH ORAZ INNE ARTYKUŁY

Na mojej stronie, w miarę możliwości, będę zamieszczał autorskie artykuły o różnej tematyce związanej z narciarstwem, m. in. opisy stacji narciarskich, sprzęt oraz jego serwis, szkolenie. Zachęcam do lektury.

instruktor-narciarstwa-o-mnie

Jestem instruktorem narciarstwa zjazdowego. Narciarstwo to jeden z moich ulubionych sportów. Jeżdżę na nartach od dzieciństwa, kiedy to jeździło się jeszcze na ręcznie robionych, drewnianych nartach na przydomowych górkach, często wychodząc z domu rano a wracając późnym wieczorem.

Jeżdżąc na nartach już tyle lat, pomyślałem nad zdobyciem uprawnień instruktorskich, dzięki którym mógłbym dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, ułatwiając im stawianie pierwszych kroków w przygodzie z nartami oraz podnoszenie swoich, już nabytych, umiejętności.

Zachęcam do odwiedzania mojej strony. W menu artykuły chciałbym co jakiś czas zamieszczać teksty z różnych dziedzin związanych z narciarstwem. Będą się tam pojawiały artykuły i fotorelacje ze stacji narciarskich, które odwiedziłem, porady dotyczące serwisowania i przechowywania sprzętu oraz szkolenia.

Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju współpracę. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu ze mną.

Cdn...